Heather Locklear zdradza, że "powrót do zdrowia jest najlepszą zemstą".

Heather Locklear nie jest obca nagłówkom gazet z powodu nadużywania przez nią substancji psychoaktywnych. W lipcu pojawiła się informacja, że gwiazda szuka długoterminowego leczenia od uzależnienia od alkoholu i problemów ze zdrowiem psychicznym.

W minioną środę 56-latka opublikowała inspirujące przesłanie na temat uzależnienia i powrotu do zdrowia, jednocześnie opłakując śmierć przyjaciela o imieniu Josh, który zmarł po walce z nałogiem.

"Uzależnienie jest okrutne i będzie próbowało doprowadzić cię do upadku" - czytamy w poście. "Najlepszą zemstą jest wyzdrowienie. Bądź miły dla każdego, kogo spotkasz, twoje światło może zmienić jego drogę. Spoczywaj w pokoju, piękny Josh. Dotknąłeś mojego [serca]".

View this post on Instagram

A post shared by Heather Locklear (@heatherlocklear) on Sep 19, 2018 at 11:47am PDT

Domniemane przedawkowanie

Zmartwiona aktorka została aresztowana w lutym po rzekomej konfrontacji ze swoim chłopakiem, Chrisem Heisserem. Aktorka Melrose Place rzekomo zaatakowała policjantów, którzy zareagowali na ten incydent, jak twierdzą urzędnicy.

W czerwcu Locklear ponownie trafiła w kajdanki, kiedy to została aresztowana po tym, jak widziano ją pijaną i kłócącą się z innymi. Podczas aresztowania kopnęła pracownika pogotowia ratunkowego. Jednak zaledwie kilka godzin po wpłaceniu kaucji, Locklear trafiła do pobliskiego szpitala z powodu rzekomego przedawkowania. Wkrótce potem zgłosiła się na odwyk w celu leczenia uzależnienia od alkoholu i zdrowia psychicznego.

Pod koniec sierpnia postawiono jej nowe zarzuty w związku z napaścią na sanitariusza. Kolejne przesłuchanie Locklear zaplanowane jest na 27 września.

"Jestem bardzo dumny z mojej córki za jej opanowanie i siłę...".

Locklear po raz drugi w ciągu trzech miesięcy zgłosiła się na odwyk i nie wiadomo, czy nadal tam przebywa. Locklear powróciła do mediów społecznościowych w sierpniu po czteromiesięcznej przerwie. Od tego czasu podzieliła się kilkoma zdjęciami i filmami ze swoim psem rasy maltańczyk, Misterem.

Były mąż Locklear, Richie Sambora, powiedział Daily Mail

w zeszłym miesiącu, że zawsze będzie wspierał aktorkę i będzie przy niej dla ich córki Avy, 20 lat.

"Oczywiście zawsze będę wspierał Heather, a zwłaszcza Avę" - powiedział gazecie. "Jestem bardzo dumny z mojej córki za jej opanowanie i siłę w tym trudnym czasie".

Niezależnie od tego, co się dzieje, jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć inspirującą wiadomość o nowej drodze powrotu do zdrowia, którą Heather Locklear może kroczyć.