Ośrodek Psychologiczny „Drzwi”
Psychoterapia

Atutem tego miejsca są malownicze tereny, cisza i spokój. Okoliczne lasy sprzyjają wypoczynkowi na łonie natury i oderwaniu się od miejskich aglomeracji.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA NASZ OŚRODEK

OŚRODEK PSYCHOLOGICZNY "Drzwi"

skuteczna psychoterapia

Ośrodek Psychologiczny „Drzwi” położony jest wśród łąk i lasów w pobliżu miejscowości Byczyna, nad rzeką Pratwą (dopływ Prosny). Atutem tego miejsca są malownicze tereny, cisza i spokój. Okoliczne lasy sprzyjają wypoczynkowi na łonie natury i oderwaniu się od miejskich aglomeracji.

W ośrodku panuje domowa i przyjazna atmosfera (maksymalna ilość miejsc – 15). Pokoje są jednoosobowe i dwuosobowe. Wszystkie wyposażone w łazienki.

Posiłki dla naszych gości przyrządzamy ze zdrowych produktów pochodzących od okolicznych producentów i własnych warzyw uprawianych w naszym ogródku.

Duże tereny zieleni wokół budynków ośrodka pozwalają na wytchnienie po intensywnych zajęciach. Posiadamy bogaty księgozbiór i filmozbiór, z którego nasi goście w wolnych chwilach mogą korzystać.

Innym atutem naszego ośrodka jest centralne położenie w stosunku do dużych ośrodków miejskich: Wrocław – 90 km, Opole – 70 km, Kalisz – 85 km, Katowice – 130 km, Łódź – 130 km, Częstochowa – 90, Wieruszów - 25 km, Kępno - 30 km, Kluczbork - 20 km.

Ośrodek Psychologiczny „Drzwi” zajmuje się terapią grupową nerwic i depresji, oraz terapią indywidualną nerwic, depresji, terapią małżeńską/par. Pracują dla nas psychologowie i psychiatrzy z dużym doświadczenie terapeutycznym.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
Ośrodek "Drzwi"

  • Psychoterapia Kalisz
  • Psychoterapia Kępno
  • Psychoterapia Kluczbork
  • Psychoterapia Wieruszów
5bb14ae975-560935_244822462306375_2081158848_n